swiety37 napisał(a):

Zszedł Sukiennicki i dwa gole stracone...
A tak poważnie, to Sukiennicki grał do tej 80tej chyba tylko dlatego, żeby móc się zmęczyć bo patrząc na jego postawę to zasługiwał na zmianę już w przerwie.
|
Tak raczej sobie powrotu do pierwszej drużyny nie wypracuje.