Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24877
Stary 31.10.2025, 13:02
na jaki wuj piszecie w tym temacie, naprawde "polityka transferowa" wystarczy

potem na klka tematow jest grzany jeden i ten sam temat, różne Markusy muszą kopiuj/wklej robić, po co ja sie pytam ?
Odpowiedz cytując