Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97770
Stary 30.10.2025, 20:30
Jesli przyjdzie napastnik to nie jako partner Rodado tylko zmiennik i alternatywny typ napastnika.

Jop mowil w niedawnym wywiadzie w "Studiu Reymonta", ze w zimie chce sprowadzic wysokiego silnego napastnika do wrzutek. Mowil, ze w pewnych fazach meczu nalezaloby wprowadzic takiego zawodnika na boisko zeby walczyl o gorne pilki a takiego obecnie w klubie nie ma.
Jesli w wypowiedzi Jopa byla zawarta nie tylko jego opinia ale tez plany klubu to wlasnie takiego zawodnika do takiej funkcji nalezy sie spodziewac.

Trzeba pamietac, ze gdyby w zeszlym sezonie w klubie byl Ertlthaler to Zwolinski nie gralby w pierwszym skladzie. Rodado byl przesuwany glebiej nie dlatego, ze to byl jakis genialny pomysl taktyczny tylko dlatego, ze nie bylo alternatywy.
Odpowiedz cytując