|
Jesli przyjdzie napastnik to nie jako partner Rodado tylko zmiennik i alternatywny typ napastnika.
Jop mowil w niedawnym wywiadzie w "Studiu Reymonta", ze w zimie chce sprowadzic wysokiego silnego napastnika do wrzutek. Mowil, ze w pewnych fazach meczu nalezaloby wprowadzic takiego zawodnika na boisko zeby walczyl o gorne pilki a takiego obecnie w klubie nie ma.
Jesli w wypowiedzi Jopa byla zawarta nie tylko jego opinia ale tez plany klubu to wlasnie takiego zawodnika do takiej funkcji nalezy sie spodziewac.
Trzeba pamietac, ze gdyby w zeszlym sezonie w klubie byl Ertlthaler to Zwolinski nie gralby w pierwszym skladzie. Rodado byl przesuwany glebiej nie dlatego, ze to byl jakis genialny pomysl taktyczny tylko dlatego, ze nie bylo alternatywy.
|