Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

już nie pamietam w którym wątku była ta zabawa która rozpoczął Markus dowcipnie nazywając Carbo "polskim Busqutsem" a ja odpowiedziałem jeszcze śmieszniej "czy Duda to Xavi czy Iniesta"
otóż już serio Duda to nasz Roberto Carlos !
|
Problem w tym, że raz na pół roku.
Jak będzie tak strzelał w co 2-3 meczu to przyznam ci rację.