|
Zmiennik dla Rodado - pełna zgoda.
W kwestii bramkarza: albo ściągamy kogoś lepszego od Letkiewicza, który z marszu ma pierwszy plac albo - o ile nie pojawi się jakaś turbookazja - do czerwca zostańmy na 2 i 3 ze szrotem który mamy. Ściąganie kogoś na "dwójkę" nie ma najmniejszego sensu, mimo wszystko nie będąc pewnym co do czerwca się wydarzy.
|