Karherop napisał(a):

Tymczasem ktos wrzucil ciekawostke apropo tego ze Nikaj dostaje malo szans.
Możemy grać rownoczesnie dwoma graczami spoza UE i skutecznie blokuja mu wejście grajacy ostatnio od deski do deski Igbekeme i Giger.
|
Szwajcaria to EFTA, ich piłkarze nie są traktowani jako spoza UE.