Nie jesteśmy w stanie zaoferować podobnego kontraktu jak Kwiecień. Kropka.
Nie wiem czego nie rozumiesz w tym że Kwiecień przepłaca piłkarzy bo go na to stać i chce coś pokazać? Ostatnią rzeczą jaką w Wiśle powinni robić to licytować się z Wieczystą o piłkarzy. Skończymy z absurdalnymi kominami płacowymi, zdrowo powyżej wartości sportowej piłkarza.