Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97750
Stary 28.10.2025, 15:03
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Prawda, ale zawodnik też musi chcieć zostać.. myślę, że jesteśmy w stanie zaoferować podobny kontrakt + co to za frajda grać dla 14 kibiców obejrzałem wczoraj mecz Wieczystej.. ogląda się to jak sparing przedsezonowy.. tragedia.

Sprawdziiłem też statystyki Semedo.. facet od wielu lat cały czas gwarantuje gole i asysyty chociaż pewnie liczył na więcej jak wykręcił w 2 lidze holenderskiej 15G+15A w jednym sezonie
Nie jesteśmy w stanie zaoferować podobnego kontraktu jak Kwiecień. Kropka.
Nie wiem czego nie rozumiesz w tym że Kwiecień przepłaca piłkarzy bo go na to stać i chce coś pokazać? Ostatnią rzeczą jaką w Wiśle powinni robić to licytować się z Wieczystą o piłkarzy. Skończymy z absurdalnymi kominami płacowymi, zdrowo powyżej wartości sportowej piłkarza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2025 o godz. 15:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując