Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97749
Stary 28.10.2025, 14:11
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Lisandro Semedo kończy się kontrakt w czerwcu, podobno ma opcję przedłużenia (nie wiem na jakiej zasadzie), ale fajnie byłoby go wyciągnać z Wieczystej, czuję, że mógłby to być dla nas zawodnik pokroju Eltharera.. sam ciągnie ten sztuczny twór za uszy
Semedo to nie jest zawodnik na ekstraklase. Zreszta Ertlthaler też niekoniecznie. Oni juz pewnego sufitu nie przebija i raczej co najwyzej dol esa to bylby ich poziom (choc sie moge mylic).
Odpowiedz cytując