sevenheaven napisał(a):

|
Lisandro Semedo kończy się kontrakt w czerwcu, podobno ma opcję przedłużenia (nie wiem na jakiej zasadzie), ale fajnie byłoby go wyciągnać z Wieczystej, czuję, że mógłby to być dla nas zawodnik pokroju Eltharera.. sam ciągnie ten sztuczny twór za uszy
|
Semedo to nie jest zawodnik na ekstraklase. Zreszta Ertlthaler też niekoniecznie. Oni juz pewnego sufitu nie przebija i raczej co najwyzej dol esa to bylby ich poziom (choc sie moge mylic).