wolfy napisał(a):

|
Wieczystej raczej nie przebijemy finansowo.
|
Prawda, ale zawodnik też musi chcieć zostać.. myślę, że jesteśmy w stanie zaoferować podobny kontrakt + co to za frajda grać dla 14 kibiców

obejrzałem wczoraj mecz Wieczystej.. ogląda się to jak sparing przedsezonowy.. tragedia.
Sprawdziiłem też statystyki Semedo.. facet od wielu lat cały czas gwarantuje gole i asysyty

chociaż pewnie liczył na więcej jak wykręcił w 2 lidze holenderskiej 15G+15A w jednym sezonie