Szewa napisał(a):

|
Inna sprawa, że może mu to wszystko ujść na sucho, bo jeśli w końcu awansujemy i dostaniemy kasę z Ekstraklasy, a do tego będziemy w stanie sprzedać za sensowną kasę któregoś z młodych, to nie wyglądamy finansowo wcale tak źle, powinniśmy być w stanie bez problemu się finansować nawet przy wyższym budżecie. Jest to hazard, ale obecnie widoki na pozytywny scenariusz są całkiem przyzwoite.
|
Gratuluję Ci optymizmu, mało tego, jestem za tym aby to się spełniło
Ale...
Po pierwsze, pieniądze z Ekstraklasy (jeśli do niej wejdziemy) to najwcześniej zobaczymy po sezonie 2026/27.
Po drugie, liczenie na kasę ze sprzedaży młodych może skończyć podobnie jak w przypadku Olka B.
No cóż, zgadzam się, mamy hazard na pełnej ...
Nadzieja vs Prawo Murphy'ego