Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8827
Stary 28.10.2025, 13:16
Szewa napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa, że może mu to wszystko ujść na sucho, bo jeśli w końcu awansujemy i dostaniemy kasę z Ekstraklasy, a do tego będziemy w stanie sprzedać za sensowną kasę któregoś z młodych, to nie wyglądamy finansowo wcale tak źle, powinniśmy być w stanie bez problemu się finansować nawet przy wyższym budżecie. Jest to hazard, ale obecnie widoki na pozytywny scenariusz są całkiem przyzwoite.
Gratuluję Ci optymizmu, mało tego, jestem za tym aby to się spełniło

Ale...
Po pierwsze, pieniądze z Ekstraklasy (jeśli do niej wejdziemy) to najwcześniej zobaczymy po sezonie 2026/27.
Po drugie, liczenie na kasę ze sprzedaży młodych może skończyć podobnie jak w przypadku Olka B.

No cóż, zgadzam się, mamy hazard na pełnej ...

Nadzieja vs Prawo Murphy'ego
Odpowiedz cytując