Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8825
Stary 28.10.2025, 12:13
Są powody do niepokoju i gadanie Królewskiego cały czas o przychodach z zeszłego sezonu (napompowanych przychodami z pucharów, gdzie wiadomo już że zostały skonsumowane stratami z odszkodowań dla Mandziary) bez wspominania kosztów każe się nad tym wszystkim zastanawiać. Inna sprawa, że może mu to wszystko ujść na sucho, bo jeśli w końcu awansujemy i dostaniemy kasę z Ekstraklasy, a do tego będziemy w stanie sprzedać za sensowną kasę któregoś z młodych, to nie wyglądamy finansowo wcale tak źle, powinniśmy być w stanie bez problemu się finansować nawet przy wyższym budżecie. Jest to hazard, ale obecnie widoki na pozytywny scenariusz są całkiem przyzwoite.
Odpowiedz cytując