|
Pomijając wszystko inne (bo w zdobycie PP jakoś nie wierzę - z wyżej wymienionych powodów będzie pewnie wielu silnych i chętnych), to zdobycie PP oraz taki udział w eliminacjach i w fazie ligowej przekłada się też na sporo (brakującej nam) kasy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|