Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97742
Stary 27.10.2025, 14:58
Szewa napisał(a):Wyświetl post
Nasi nowi obrońcy to raczej z kategorii "Wyglądają nieźle, ale nie tacy się okazywali parodystami w polskiej lidze". Raczej byli gdzieś na radarze lepszych klubów, ale może tamtym zabrakło zdecydowania albo właśnie nie dostrzegli w nich czegoś, co my zobaczyliśmy.
Albo to po prostu szczęście, że wzięliśmy kogoś, kogo lepsi nie chcieli i u nas się akurat sprawdzili. Ale to, że nie ma takiego oczywistego flopa wśród letnich transferów, daje nadzieję, że nasz pion sportowy zaczyna sensownie funkcjonować i jakaś analiza pod nasze potrzeby tu nastąpiła.
Ale są zakontraktowani i mamy ich od pyty. Wątpię, żeby byli pierwszym celem transferowym. Podobnie jak środkowi pomocnicy. Za to przydałby się porządny napastnik i skrzydłowy/skrzydłowi.
Odpowiedz cytując