swiety37 napisał(a):

|
Zapomniałeś o Ertlhalerze - chyba najlepiej wpasowanym letnim nabytkiem.
|
O nim cala liga wiedziala ze jest kozakiem, tu nie trzeba było programów. Mysle ze w kazdym klubie by sie odnalazl.
Żeby wyciagnac no namow z Holandii czy Szwajcarii a i owszem.