|
Nie tacy piłkarze jak Carbo czy Igbekeme grali w esa. Jeszcze stac ich na 2-3 lata dobrego grania w pilke, z tym że w co raz mniejszym wymiarze czasowym.
Przed esa potrzeba po 2 piłkarzy do kazdej formacji to oczywiste, natomiast jeśli mamy sie tam pchać, to akurat na stracie trzeba miec ograny trzon. Nie sztuka jest sciagnac worek pilkarzy, ale żeby na boisku grali wedle wizji trenera.
Po takim Boziciu już widać że pozytek z niego moze i będzie, ale najwczesniej w rundzie wiosennej. Byc moze zdarzy mu sie jeszcze jakis dobry mecz (jak Duarte jesienia 2024 z Polonia W).
Nastomiast to jak szybko wpasowano Lelivelda, Grujcicia i Gigera zasluguje na osobne slowa uznania dla algorytmow Jarka i calego pionu sportowego
Robiac rewolucje w formacji obronnej w pare miesiecy na realia 1 ligi działamy rewelacyjnie
|