gizmowisla napisał(a):

|
dzis sralismy w portki do samego konca przed jakimis mlodzikami z rzeszowa - dla mnie mamy dobry sklad na awans i rozdawanie kart w 1 lidze-w ekstraklasie wiekszosci tych zawodnikow nie widze jako zwyciezcow - ale to tylko moje zdanie
|
Tak, bo jeden słabszy mecz jest kluczowy do oceny, nie 8 wygranych na luzie.