Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97732
Stary 26.10.2025, 18:14
dzis sralismy w portki do samego konca przed jakimis mlodzikami z rzeszowa - dla mnie mamy dobry sklad na awans i rozdawanie kart w 1 lidze-w ekstraklasie wiekszosci tych zawodnikow nie widze jako zwyciezcow - ale to tylko moje zdanie
Odpowiedz cytując