|
Kiedy 2 miesiące temu pisałem o Adamskim to zostałem wyśmiany... A wg mnie może być lepszym zawodnikiem dla nas niż Zjawiński, bo to piłkarz nie tylko strzelający, ale również asystujący. I strzela głównie z gry, nie w dużej mierze z karnych jak Zjawiński. Nam potrzeba target mana do zadań specjalnych, który nie tylko strzeli, ale też zgra piłkę do naszych ofensywnych skrzatów (all rights reserved).
Natomiast to wszystko w kontekście 1 Ligi. Nie wiem czy to zawodnik na Ekstraklasę.
Ostatnio edytowane przez Arked : 26.10.2025 o godz. 11:52.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|