Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97728
Stary 26.10.2025, 09:33
Dlatego Zjawiński będzie smakowitym kąskiem - kontrakt wygasa mu w czerwcu 2026.

Niestety lista chętnych będzie dłuższa niż w przypadku Ertlthalera - więcej drużyn z Ekstraklasy będzie nim zainteresowanych, a u nas dodatkowo nikt mu nie zagwarantuje pierwszego składu. Karol Czubak w Motorze Lublin pokazuje, że napastnik o podobnej specyfice i z podobną skutecznością na poziomie 1. Ligi może prezentować wysoki poziom również piętro wyżej.

Jesli już ściągać Polaków do zespołu, to niech to będą czołowi zawodnicy swoich 1-ligowych drużyn. Patrząc na listę piłkarzy 1.Ligi z kontraktami do 06.2026 znajdziemy tam wiele ciekawych nazwisk, ale to już temat bardziej do piłkarskiego sci fi.

W kontekście dzisiejszego meczu jedynie dodam, że uważani za najbardziej utalentowanych zawodników Stali Rzeszów 18-21-latkowie znajdują się na tej liście... Synoś, Łyczko, Kądziołka, Warczak, Łysiak.
Odpowiedz cytując