Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97727
Stary 26.10.2025, 08:53
Adamski? Spoko opcja. Zjawinski? Tez bardzo spoko opcja.
Ale w przypadku awansu, niezaleznie od tego, ktory z nich przyjdzie to siegniemy pewnie po jakiegos napastnika z karta na reku z zagranicy o potencjalne porownywalnym do tego co daja Giger czy Holender na bokach obrony. Mielismy bardzo dobre okienko letnie, wynik sportowy, pozycja w tabel i bardzo prawdopodobny awans bedzie jeszcze wieksza zacheta do przyjscia do Wisly.
Odpowiedz cytując