Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 26.10.2025, 00:19
As napisał(a):Wyświetl post
Ogladalem pierwsza polowe i o meczu nic ciekawego nie powiem ale trzeba byc namprawde przegrywem zyciowym, zeby jechac na mecz rezerw i caly czas drzec morde, ze Wisla to stara ....a.

Co ci ludzie maja we lbach i jak musza byc zakompleksieni?
Od 84 minuty przestali

Jak czytam Pogoń też wygrała 2:1 więc w pasiastym internecie żałoba. W Pogoni Marian Huja grał od 60 minuty
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.10.2025 o godz. 00:23.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując