As napisał(a):

Ogladalem pierwsza polowe i o meczu nic ciekawego nie powiem ale trzeba byc namprawde przegrywem zyciowym, zeby jechac na mecz rezerw i caly czas drzec morde, ze Wisla to stara ....a.
Co ci ludzie maja we lbach i jak musza byc zakompleksieni?
|
Od 84 minuty przestali
Jak
czytam Pogoń też wygrała 2:1 więc w pasiastym internecie żałoba. W Pogoni Marian Huja grał od 60 minuty
