pepe72 napisał(a):

Obecnie mamy następujących zawodników:
J. Krzyżanowski, K. Duda, M. Kutwa, M. Kuziemka, P. Letkiewicz, w kolejce Baniowski czy Skrobański.
Więc coś się w akademii jednak działo i to z sukcesem.
|
Skrobański to jest na wylocie jak tylko wyleczy komtuzję.
Baniowski to chłopak który ma opinię talentu i pokazuje to czasami. Jak na razie ma lepsze początki niż Kuziemka. Staszak też nie wygląda tragicznie w rezerwach.
Poza tym zgadywanie kto może się przebić to zawsze loteria.
W przypadku ewentualnego awansu trzeba będzie pewnie myśleć o wypożyczeniach do pierwszej i drugiej ligii z rezerw, bo większość młodych od Ekstraklasy się odbije bez przygotowania. Próba maksymalizowania Pro Junior System i budowy co okienko nowego zespołu skończyła się spadkiem.
Żeby spokojnie się utrzymać w Ekstraklasie nie potrzebujemy nikogo kupować. Jest wystarczająco dużo wolnych zawodników z kartą w ręku.