Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97726
Stary 25.10.2025, 14:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Obecnie mamy następujących zawodników:
J. Krzyżanowski, K. Duda, M. Kutwa, M. Kuziemka, P. Letkiewicz, w kolejce Baniowski czy Skrobański.
Więc coś się w akademii jednak działo i to z sukcesem.
Skrobański to jest na wylocie jak tylko wyleczy komtuzję.

Baniowski to chłopak który ma opinię talentu i pokazuje to czasami. Jak na razie ma lepsze początki niż Kuziemka. Staszak też nie wygląda tragicznie w rezerwach.

Poza tym zgadywanie kto może się przebić to zawsze loteria.

W przypadku ewentualnego awansu trzeba będzie pewnie myśleć o wypożyczeniach do pierwszej i drugiej ligii z rezerw, bo większość młodych od Ekstraklasy się odbije bez przygotowania. Próba maksymalizowania Pro Junior System i budowy co okienko nowego zespołu skończyła się spadkiem.

Żeby spokojnie się utrzymać w Ekstraklasie nie potrzebujemy nikogo kupować. Jest wystarczająco dużo wolnych zawodników z kartą w ręku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2025 o godz. 14:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując