pepe72 napisał(a):

Obecnie mamy następujących zawodników:
J. Krzyżanowski, K. Duda, M. Kutwa, M. Kuziemka, P. Letkiewicz, w kolejce Baniowski czy Skrobański.
Więc coś się w akademii jednak działo i to z sukcesem.
|
Wielu z nich, w roku spadku, nie mogło legalnie piwa zakupić.