Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97722
Stary 25.10.2025, 12:27
A teraz połowa składu przeszła przez tą akademię i rezerwy, które też miały być marnowaniem pieniędzy.

Takie pomysły najbardziej irytują menagos, którym trudniej wydoić kasę z klubu. Dlatego tylko tak dalej...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.10.2025 o godz. 12:50.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując