|
A teraz połowa składu przeszła przez tą akademię i rezerwy, które też miały być marnowaniem pieniędzy.
Takie pomysły najbardziej irytują menagos, którym trudniej wydoić kasę z klubu. Dlatego tylko tak dalej...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.10.2025 o godz. 12:50.
|