Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97721
Stary 25.10.2025, 10:21
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Królewski od dawna mówi, że trzeba bazować na akademii.
Z drugiej strony jak kogoś sprzedamy to będzie można więcej wydać na transfery.
To o akademii już gdzieś kiedyś słyszałem,chyba jak lecieliśmy z ligi...
Odpowiedz cytując