Arked napisał(a):

|
Niekoniecznie. Wisła nawet szukając zawodników za darmo ma spore możliwości transferowe. Wiadomo, że jest to jakieś ograniczenie możliwości, ale da się przez jakiś czas funkcjonować bazując na transferach bezgotówkowych (np. Jagiellonia).
|
To okienko faktycznie było zajebiste, ale ile było takich przez ostatnie lata? nie da się mieć takiej skuteczności, poza tym w ekstraklasie poziom trudności drastycznie wzrośnie.. to nie jest ta sama ekstraklasa z której spadaliśmy..
poza tym Jagiellonia w tym roku też wydała >400 tys euro na jednego gracza, no ale mają coraz większy hajs, więc mogą sobie pozwolić