Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97718
Stary 24.10.2025, 20:09
Arked napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Wisła nawet szukając zawodników za darmo ma spore możliwości transferowe. Wiadomo, że jest to jakieś ograniczenie możliwości, ale da się przez jakiś czas funkcjonować bazując na transferach bezgotówkowych (np. Jagiellonia).
To okienko faktycznie było zajebiste, ale ile było takich przez ostatnie lata? nie da się mieć takiej skuteczności, poza tym w ekstraklasie poziom trudności drastycznie wzrośnie.. to nie jest ta sama ekstraklasa z której spadaliśmy..
poza tym Jagiellonia w tym roku też wydała >400 tys euro na jednego gracza, no ale mają coraz większy hajs, więc mogą sobie pozwolić
Odpowiedz cytując