Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 22.10.2025, 21:10
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
cos pomieszales w swoim poscie

natomiast faktem jest ze w tym roku prog bedzie nizej, wyglada na to ze bez problemu awansujemy
"gorzej" w odniesieniu dla liderow i z nazego obecnegu miejsca polozenia. Gdyby dzisaj druzyny 3 i 4 mialy 28 pkt, byloby gorzej dla nas. Tak odczytalem wpis Szewy. Bo jezeli chodzi o rozpiske procentowa, to nie widze dwoch druzyn, ktore nas przeskocza..........
Ostatnio edytowane przez WildDog : 22.10.2025 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując