Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

cos pomieszales w swoim poscie
natomiast faktem jest ze w tym roku prog bedzie nizej, wyglada na to ze bez problemu awansujemy
|
"gorzej" w odniesieniu dla liderow i z nazego obecnegu miejsca polozenia. Gdyby dzisaj druzyny 3 i 4 mialy 28 pkt, byloby gorzej dla nas. Tak odczytalem wpis Szewy. Bo jezeli chodzi o rozpiske procentowa, to nie widze dwoch druzyn, ktore nas przeskocza..........