Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97714
Stary 22.10.2025, 11:37
W zimie rewolucji nie będzie bo finanse. Być może jakaś "okazja" ale zazwyczaj za okazjami to trzeba chodzić z 2-3 miesiące więc raczej lato.
Co do odpalenia zawodników to też nie będzie zbyt wielkiej rewolucji. Składu nie buduje się w dwa tygodnie więc obstawiam, że pierwsze mecze zagramy bardzo podobnym do tego, którym awansujemy.
W zeszłym sezonie wszyscy wieszaliśmy psy na Biedrzyckim, a teraz to jest Pan Piłkarz.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując