|
W zimie rewolucji nie będzie bo finanse. Być może jakaś "okazja" ale zazwyczaj za okazjami to trzeba chodzić z 2-3 miesiące więc raczej lato.
Co do odpalenia zawodników to też nie będzie zbyt wielkiej rewolucji. Składu nie buduje się w dwa tygodnie więc obstawiam, że pierwsze mecze zagramy bardzo podobnym do tego, którym awansujemy.
W zeszłym sezonie wszyscy wieszaliśmy psy na Biedrzyckim, a teraz to jest Pan Piłkarz.
|