Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.10.2025, 09:21
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Przecież jak będziemy mieć wtedy nadal 15 punktów przewagi to to już jest nieodrabialne. Jakiś inny zespół musiałby wygrać wszystkie mecze i liczyć na to, że my nie zrobimy nawet 16stu pynktów w 11 meczach. Czysta teoria. Wtedy rzeczywiście odpuszczenie jednego czy dwóch meczów w lidze nie będzie miało znaczenia.
Przypadek Katowic i Arki jest trudny do zapomnienia, chociażby dlatego że wydarzył.się stosunkowo niedawno.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując