Tantal napisał(a):

|
Przecież jak będziemy mieć wtedy nadal 15 punktów przewagi to to już jest nieodrabialne. Jakiś inny zespół musiałby wygrać wszystkie mecze i liczyć na to, że my nie zrobimy nawet 16stu pynktów w 11 meczach. Czysta teoria. Wtedy rzeczywiście odpuszczenie jednego czy dwóch meczów w lidze nie będzie miało znaczenia.
|
Przypadek Katowic i Arki jest trudny do zapomnienia, chociażby dlatego że wydarzył.się stosunkowo niedawno.