Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.10.2025, 08:37
pepe72 napisał(a):Wyświetl post

Jak przejdziemy Hutnika i wylosujemy szczęśliwie kolejną rundę to wszystko jest możliwe.
Po 8 grudnia, który należy jednak "odpuścić" kolejny mecz jest 4 marca. A 4 marca to możemy już mieć awans.
Awans 4 marca Czyli 11 (słownie: jedenaście) kolejek przed zakończeniem sezonu.
Nasza przewaga nad 3 zespołem w tabeli musiałaby wynosić zatem 33 punkty zakładając lepszy bilans spotkań bezpośrednich.

To już nawet nie są "zabawy statystyką" to czyste szaleństwo, żeby nie używać dosadniejszych określeń.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując