pepe72 napisał(a):

Jak przejdziemy Hutnika i wylosujemy szczęśliwie kolejną rundę to wszystko jest możliwe.
Po 8 grudnia, który należy jednak "odpuścić" kolejny mecz jest 4 marca. A 4 marca to możemy już mieć awans.
|
Awans 4 marca

Czyli 11 (słownie: jedenaście) kolejek przed zakończeniem sezonu.
Nasza przewaga nad 3 zespołem w tabeli musiałaby wynosić zatem 33 punkty zakładając lepszy bilans spotkań bezpośrednich.
To już nawet nie są "zabawy statystyką" to czyste szaleństwo, żeby nie używać dosadniejszych określeń.