Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.10.2025, 08:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak przejdziemy Hutnika i wylosujemy szczęśliwie kolejną rundę to wszystko jest możliwe.
Po 8 grudnia, który należy jednak "odpuścić" kolejny mecz jest 4 marca. A 4 marca to możemy już mieć awans.
Granie PP w tym sezonie będzie dla nas wyłącznie pozytywne, jesli będziemy mieć do konca już tylko rywali z esa. Na boiska 1 ligowe i niższe juz się wystarczająco najeździlismy.

O samym meczu z Puszcza wiecej sie pisalo przed niz po. Ku rozpaczy leszka.
Odpowiedz cytując