pepe72 napisał(a):

Jak przejdziemy Hutnika i wylosujemy szczęśliwie kolejną rundę to wszystko jest możliwe.
Po 8 grudnia, który należy jednak "odpuścić" kolejny mecz jest 4 marca. A 4 marca to możemy już mieć awans.
|
Granie PP w tym sezonie będzie dla nas wyłącznie pozytywne, jesli będziemy mieć do konca już tylko rywali z esa. Na boiska 1 ligowe i niższe juz się wystarczająco najeździlismy.
O samym meczu z Puszcza wiecej sie pisalo przed niz po. Ku rozpaczy leszka.