sandomingo napisał(a):

Miejmy nadzieję, że tym sprzedanym będzie Krzyżanowski a nie Kuziemka.
Gdyby do tego udało się zejść z kontraktów Łasickiego, Colleya czy Sukiennickiego to może uda się rolować długi do końca sezonu.
|
A ja mam nadzieję że sprzedamy Sukiennickiego.
Sprzedać możemy tylko kogoś na kogo spłynie oferta. Więc raczej Kuziemka niż Krzyżanowski.
O ile ktokolwiek.