wolfy napisał(a):

|
Niestety, tutaj akurat sandomingo ma rację. Przydałoby się kogoś sprzedać, mieć kilka kompletów i nie mieć więcej kar przez debili od rac.
|
Miejmy nadzieję, że tym sprzedanym będzie Krzyżanowski a nie Kuziemka.
Gdyby do tego udało się zejść z kontraktów Łasickiego, Colleya czy Sukiennickiego to może uda się rolować długi do końca sezonu.