Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 20.10.2025, 00:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Serio myślicie, że Królewski pójdzie na wojenkę z tymi oszołomami?
Z tym samymi oszołomami, którzy po każdej takiej aferze i uwagach na tym forum, że to oni powinni ponieść konsekwencje kary odpowiadają, że "spokojna twoja głowa, pokryjemy", po czym nic z tego nie ma?
A to jest po prostu rak.
W necie pojawiły się głosy tych sterydowych rezusów, że nawet jak stadion będzie zamknięty to oni wykupią bilety, żeby nie było strat i można było przynajmniej pokryć koszt najmu stadionu.
No to czekam na oficjalne wyniki tej akcji.
Ale co Królewski może z tą patologią zrobić? Jakie ma narzędzia żeby "iść na wojnę"?
Historycznie Wisła to klub najbardziej w Polsce niszczony przez bandytów ubierających barwy klubowe. Być może powoli przychodzi pora na kolejną wymuszoną czystkę w szeregach "najwierniejszych", ale od tego jest prokuratura i policja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując