Patryko napisał(a):

Wyniki tej drużyny mi powiewają, byle się utrzymali w III lidzie.
Natomiast postawa zawodników, którzy aspirują do gry w pierwszej drużynie, już mi nie powiewa. Przy takiej postawie w rezerwach, Olivier będzie w nich gnić do zakończenia kontraktu, podobnie jak Olejarka. On potrzebuje wstrząsu, a nie klepania po pleckach.
No chyba, że został on już definitywnie spisany na straty przez Jopa, to wtedy rzeczywiście niepotrzebnie się do niego przypieprzyłem.
|
No problem w tym, że obecnie się nie utrzymują.