Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.10.2025, 09:59
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem kątem oka mecz Miedzi i zachodzę w głowę, jak my mogliśmy z nimi przegrać.

Nie zdziwię się, jeśli Niedźwiedzia zwolnią jeszcze przed przerwą zimową.
W ten sam sposób jak możemy przegrać z każdym: słabszy dzień kilku kluczowych piłkarzy (podobno Jop ich dojechał wtedy na treningach) plus Broda na bramce. Przy ambitnie grającym przeciwniku tyle wystarczy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując