Patryko napisał(a):

Oglądałem kątem oka mecz Miedzi i zachodzę w głowę, jak my mogliśmy z nimi przegrać.
Nie zdziwię się, jeśli Niedźwiedzia zwolnią jeszcze przed przerwą zimową.
|
W ten sam sposób jak możemy przegrać z każdym: słabszy dzień kilku kluczowych piłkarzy (podobno Jop ich dojechał wtedy na treningach) plus Broda na bramce. Przy ambitnie grającym przeciwniku tyle wystarczy.