Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8823
Stary 15.10.2025, 18:13
to całe Texom to takie Nowak-Mosty tylko z drugiej opcji politycznej jak widać

z tego akurat wynika że powyższa obawa Granacie jest płonna raczej
najwyrazniej dogadujemy sie z obydwoma

moralnie słabe, ale dla Wisły akurat spoko
Odpowiedz cytując