Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8822
Stary 14.10.2025, 11:06
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
No w tym, jak Prezesek na to zareaguje.

Na razie Mada i Urfer oraz Kuchnia Vikinga byli "be" więc może Sławek N. będzie "cacy" ?
A co on ma do tego kogo zatrudnia gość, który daje mu dużo pieniędzy na Wisłę?
A biedny Sławek się postarzał i kilogramów przybyło.. jakby ktoś nie wstawił tekstu z informacją to bym nie uwierzył, że to on.
Jeszcze pytanie: czy jeśli władza się zmieni to jego obecność czasem nie będzie przeszkadzać w dogadywaniu tematów?
Odpowiedz cytując