Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8703
Stary 13.10.2025, 08:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując, nasza potyczka z ekstraklasowiczem pokazała, że wcale w lesie nie jesteśmy, a biorąc pod uwagę że Pogoń to nie jest przeciętniak, uważam, że w kontekście pytania "a co po awansie" odpowiedź jest prosta.

Alleluja i do przodu
Male ale:
- oslabien w Pogonii było wiecej niz w Wisle
- tu nie bylo ligowej walki i determinacji, typowa gra kontrolna
- nawet po awansie to nie mozna sie w zaden sposob zatrzymywać, w takich meczach widac dokladnie gdzie brakuje wzmocnień, szczególnie na ławce bieda az piszczy

Wieczysta ograla wlasnie Radomiak 3-0. To tyle z wyciagania przesadnych wniosków.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.10.2025 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując