Drozd napisał(a):

Podsumowując, nasza potyczka z ekstraklasowiczem pokazała, że wcale w lesie nie jesteśmy, a biorąc pod uwagę że Pogoń to nie jest przeciętniak, uważam, że w kontekście pytania "a co po awansie" odpowiedź jest prosta.
Alleluja i do przodu
|
Male ale:
- oslabien w Pogonii było wiecej niz w Wisle
- tu nie bylo ligowej walki i determinacji, typowa gra kontrolna
- nawet po awansie to nie mozna sie w zaden sposob zatrzymywać, w takich meczach widac dokladnie gdzie brakuje wzmocnień, szczególnie na ławce bieda az piszczy
Wieczysta ograla wlasnie Radomiak 3-0. To tyle z wyciagania przesadnych wniosków.