|
w sumie jak patrze na kolejki to tragedii nie ma, wszystko do przodu, raptem 1 wtopa z Finlandią na wyjezdzie, nawet z Holandii przywiezlismy punkt
teraz tylko wygrać dzisiaj, z Maltą formalność , a z Holandią niech sie dzieje co chce
dziwne ten system eliminacji, na MŚ jedzie 1/4 państw świata , a z Europy naprawde ciezkoa sie dostać , taka prawda
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 12.10.2025 o godz. 22:01.
|