Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 12.10.2025, 19:21
w sumie jak patrze na kolejki to tragedii nie ma, wszystko do przodu, raptem 1 wtopa z Finlandią na wyjezdzie, nawet z Holandii przywiezlismy punkt

teraz tylko wygrać dzisiaj, z Maltą formalność , a z Holandią niech sie dzieje co chce

dziwne ten system eliminacji, na MŚ jedzie 1/4 państw świata , a z Europy naprawde ciezkoa sie dostać , taka prawda
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 12.10.2025 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując