stary dziad napisał(a):

Nikt nie kwestionuje wyników sportowych.
Każdy kibic Wisły jest, jak to się mówi, mega zadowolony.
I na pewno, w jakiejś mierze jest to również zasługą Prezeska.
|
Patrząc na napierdalanie w Królewskiego na tym forum to aż dziw bierze, że ktoś z was uważa, że obecne wyniki to również zasługa prezesa.
stary dziad napisał(a):

Natomiast twoja próba obśmiania czy wręcz lekceważenia naszej sytuacji finansowej jest naiwnością lub kompletną głupotą.
Niestety ale ta sytuacja wybija i będzie wybijać.
Teraz wyszło, że nie płacimy zawodnikom rezerw już dwóch pensji.
To świadczy o "rośnięciu w każdym aspekcie"?
Inną rzeczą jest brak towaru (koszulek) w sklepie firmowym.
Dlaczego?
Owszem, może być winna logistyka...
A może niezapłacone faktury?
Problem zasadniczy jest taki, że nie ma żadnego pomysłu na wyjście z tej sytuacji.
Dla mnie temat PM jest czysto tematem zastępczym, który eksploruje Prezesek.
Teraz klub trochę stanął na nogi bo, po raz kolejny, nie zawodzą kibice i poprzez wysoką frekwencję zapewniają przychody.
Ale co będzie za 2 miesiące?
|
Jak ktoś chce sensownie porozmawiać o finansach to trzeba przedstawiać dane długoterminowe.
Budżet klubu na pewno rośnie. Pytanie co z zadłużeniem.
Zatory płatnicze są w chyba każdym klubie, owszem Jaro obiecywał, że w Wiśle będzie max. 1,3 miesiąca.
Ale to zawsze zależy od sponsorów.