Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 08.10.2025, 14:47
Chłopy, a nie myśleliście czasem żeby się przenieść z tą dyskusją na jakieś forum dla językoznawców lub polonistów?

Jak mnie oczy nie mylą, to głównym tematem tego wątku jest mecz Wisła Kraków vs Ruch Chorzów.
Powód: nieopatrznie postawiłem kropkę (".") po "vs" i się wystraszyłem, że teraz na mnie się wszyscy rzucą
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 08.10.2025 o godz. 14:48.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując