|
Ja przy tarczy przyznałem się do błędu, to normalne. Ot pojebały mi się lejce.
Markus jest człowiekiem, który nawet jak jest oczywiste, że nie ma racji będzie tworzył swój indywidualny świat w którym białe jest czarne, serce znajduje się z prawej strony i w którym również Markus ma rację nawet, gdy nie ma racji.
To jego podejście sprawia, że nie ma sensu z nim dyskutować na żaden temat. Dlatego zacząłem go ignorować, razem z jego kretyńskimi zaczepkami w moim kierunku. Szkoda klawiatury i czasu.
|