Patryko napisał(a):
Można na to spojrzeć też z innej perspektywy - może Cziczkan się po prostu zaczął zwijać, a Broda osiągnął swojego maksa, powyżej którego nie podskoczy?
Nie chcę tu bronić Załuski, ale materiał ludzki ma taki, a nie inny. Nie jest to prima sort bramkarzy.
|
Zgodzę się, że to słabi bramkarze, ale chyba nie jest dziełem przypadku, że wszyscy trzej nasi GK, również Letkiewicz, bronią wyjątkowo słabo, od kiedy w sztabie jest Załuska. W przypadku Brody i Cziczkana to jest wręcz dramat, jak to trafnie ujął wolfy.
To jest trochę casus podobny do czasów Cupiała, gdy niejaki Kazimierski z Bednarzem sprowadzali masowo bramkarzy na testy, a do nikogo w klubie nie mogło dotrzeć, że problem leży w Kazimierskim, a nie tych Bogu ducha winnych testowanych. Zresztą życiowa forma Pawełka za czasów Kurdziela potwierdziła, kto tu miał rację.