Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1322
Stary 08.10.2025, 12:23
Patryko napisał(a):
Można na to spojrzeć też z innej perspektywy - może Cziczkan się po prostu zaczął zwijać, a Broda osiągnął swojego maksa, powyżej którego nie podskoczy?

Nie chcę tu bronić Załuski, ale materiał ludzki ma taki, a nie inny. Nie jest to prima sort bramkarzy.
Zgodzę się, że to słabi bramkarze, ale chyba nie jest dziełem przypadku, że wszyscy trzej nasi GK, również Letkiewicz, bronią wyjątkowo słabo, od kiedy w sztabie jest Załuska. W przypadku Brody i Cziczkana to jest wręcz dramat, jak to trafnie ujął wolfy.

To jest trochę casus podobny do czasów Cupiała, gdy niejaki Kazimierski z Bednarzem sprowadzali masowo bramkarzy na testy, a do nikogo w klubie nie mogło dotrzeć, że problem leży w Kazimierskim, a nie tych Bogu ducha winnych testowanych. Zresztą życiowa forma Pawełka za czasów Kurdziela potwierdziła, kto tu miał rację.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując