|
Broda i Chichkan zaliczyli dramatyczne zjazdy. Ze słabych bramkarzy na gości którzy wpuszczają wszystko co nie leci w nich, a i z tych ostatnich też co nieco wpadnie.
Na pewno to nie jest ich życiowa forma, chociaż uczciwie trzeba powiedzieć że to bardzo kiepscy bramkarze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|