grogoriogreg napisał(a):

|
Jak mawia klasyk: w przypadku tego użytkownika, nie po raz pierwszy zresztą, milczenie nie jest złotem. Jest szansą. Żałuję, że ta szansa nie została wykorzystana.
|
No proszę, forumowy aforysta się odezwał.
Jak mawia inny klasyk: kiedy brakuje argumentów, zostaje cytat z mema.
Ty to chyba zbierasz te złote myśli jak kapsle po Lechu - dużo błysku, zero wartości.
Z tą różnicą, że kapsel przynajmniej nadaje się do recyklingu, a Twoje teksty nawet na skupie by odrzucili.
A co do "szansy na milczenie" - spokojnie, jak Ty następnym razem coś napiszesz, to z przyjemnością ci ją oddam. Bo jak widać, milczenie w Twoim wykonaniu to jedyna forma, w której można Cię znieść.
