Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97677
Stary 08.10.2025, 10:38
Są ligi grające systemem wiosna - jesień i jest w nich kilku bramkarzy z wygasającymi umowami - mam na myśli Skandynawię.


Skoro ściągnęliśmy zawodników z najwyższych lig w Szwajcarii, Holandii, czy Austrii, a dodamy do tego dobre wyniki w rundzie jesiennej i szansę na awans do elity - nie jest to sci fi.
Odpowiedz cytując