|
Są ligi grające systemem wiosna - jesień i jest w nich kilku bramkarzy z wygasającymi umowami - mam na myśli Skandynawię.
Skoro ściągnęliśmy zawodników z najwyższych lig w Szwajcarii, Holandii, czy Austrii, a dodamy do tego dobre wyniki w rundzie jesiennej i szansę na awans do elity - nie jest to sci fi.
|