Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97676
Stary 08.10.2025, 10:13
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Zadałem podobne pytanie już wiele tygodni temu.

Załuska przed pracą w Wiśle był trenerem w jednej z młodzieżówek, z której mu podziękowano.
Ile on już jest w Wiśle? Ze 2 lata na pewno.

Efektów jego pracy nie ma żadnych a ten sezon to już jest kwintesencja.

Letkiewicz - bez postępu.

Broda - fatalny.

Cziczkan - tragiczny.
Też stawiałem tu niejeden raz pytanie o rezultaty i co za tym idzie sens pracy Załuski w Wiśle.
Rezultaty są takie jak napisałeś, czy ktoś z tym w końcu (może w zimie) coś zrobi czy jak często wcześniej wygra kolesiostwo?
Odpowiedz cytując