sandomingo napisał(a):

Zadałem podobne pytanie już wiele tygodni temu.
Załuska przed pracą w Wiśle był trenerem w jednej z młodzieżówek, z której mu podziękowano.
Ile on już jest w Wiśle? Ze 2 lata na pewno.
Efektów jego pracy nie ma żadnych a ten sezon to już jest kwintesencja.
Letkiewicz - bez postępu.
Broda - fatalny.
Cziczkan - tragiczny.
|
Też stawiałem tu niejeden raz pytanie o rezultaty i co za tym idzie sens pracy Załuski w Wiśle.
Rezultaty są takie jak napisałeś, czy ktoś z tym w końcu (może w zimie) coś zrobi czy jak często wcześniej wygra kolesiostwo?