|
@Marcus, jak Cię cenię, to tym razem niestety nie masz racji. SI w tym przypadku wprowadza błąd. Na pocieszenie dodam, że nie jesteś w tej materii jedyny, bo jakieś 80% komentatorów popełnia ten sam błąd, zresztą podobny od lat popełnia, mówiąc o "Lidze Europejskiej", gdy takowa nie istnieje.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|