pepe72 napisał(a):

|
W bramce mamy konkurencję tylko niekoniecznie klasową.
|
Za bramkarzy odpowiada Załuska i każdy z nich gra słabiej niż wcześniej. Cziczkan podobno w rezerwach odstawia taki cyrk, że tylko sobie w łeb strzelić. Z trzech obecnych bramkarzy każdy jest lepszy niż był Biegański, ale dobry bramkarz może słabo bronić tak jak dobry piłkarz może słabo grać. Moim zdaniem trzeba pożegnać Brode i Cziczkana, a Letkiewiczowi sprowadzić na ławę jakiegoś weterana. No i załatwić porządnego trenera.